Gabriel Kozsar

Link menu - dev purpose
10. December 2018 , 02:36:28 GMT +1® “Signs and symbols rule the world, not words nor laws.”
Spat / Back

Steal this film I + II
Prvý diel nám premieta raziu v serverovni The.Pirate.Bay a snahu Hollywoodských štúdii vymôcť si vlastný copyrightový zákon v suverénnom Švédsku. Zdielanie súborov je prirovnávané k vynálezu magnetofónu a videorekordéru, z ktorých ani jeden, Hollywood nepoložil na lopatky, ale naopak HW štúdiám pomohol.


bez tituliek [EN]

Druhý diel sa venuje prirovnávaniu BitTorrentu ku knítlaču. Vždy sa najde skupina ľudí, ktorý chcú zdielať znalosti a nezáleží či je to Biblia z 15.storočia, alebo najnovšia hudba či film. Za zmienku stojí veta,že "Kopírovanie nás dostalo tam, kde sme teraz". Dnes môže byť s peer-to-peer (P2P) systémom každý človek tvorcom vlastnej hudby, ktorú môže poskytovať v stejnom meradle ako najnovší album popovej hviezdy na internete. Aj toto je jedna z hlavných príčin vojny proti sťahovaniu.


Sú to naozaj čudné časy. I keď aj naďalej je toľko pozornosti v mainstream-ový médiách,o 'boje' medzi starými a novými spôsobmi distribúcie, medzi 'pirátmi' a inštitúciami autorského práva, zdá sa mnohím z nás už stratené a vyhrané. Vieme, kto je víťaz. Prečo otom ešte vôbec diskutovať ?


Pretože vlny represií aj naďalej prichádzajú: súdne procesy sú stále namierené proti nevinným ľuďom, zatýkanie sa stále vykonáva na základe chatrných zámienok, aby vydesili a zmiatli; tvrdé zákony sú prijímané proti zdielaniu, ktoré zohrávajú úlohu v postupnej erózii nášho súkromia a posilnenia dohľadu štátu. Toto všetko má za cieľ zničiť, alebo oddialiť neúprosné zmeny v tom, čo znamená vytvárať a vymieňať si naše výtvory. Ak Steal.This.FILM.II sa ukáže byť užitočným pri uvádzaní nových ľudí do ligy, ktorí sú pripravení myslieť 'po duševnom vlastníctve', tvorivo myslieť o budúcnosti distribúcie, výroby a kreativity, sme dosiahli náš hlavný cieľ.


Stiahni Xvid(DivX) verziu:
http://stealthisfilm.com/torrent/StealThisFilmII.Xvid.torrent

Stiahni v 720p HD :
http://stealthisfilm.com/torrent/StealThisFilmII.720p.torrent

Anglické titulky
http://www.stealthisfilm.com/subtitles/Steal%20This%20Film%20II.en.srt

Slovenské titulky
http://www.stealthisfilm.com/subtitles/StealThisFilm.Part1.sk.srt

Oficiálna stránka Steal.This.Film.II : nájdete tu ďalšie možnosti sťiahnutia filmu ako aj české a slovenské titulky: http://www.stealthisfilm.com/Part2/download.php

Pozri Online:
http://video.google.com/videoplay?docid=3636669624532830059

Pozri si to online s českými titulkami:
http://video.google.com/videoplay?docid=2202398603087436629
Do databázy pridal : gabiX dňa 11.01.2010 o 13:46:27. RowID 96