Gabriel Kozsar

Link menu - dev purpose
10. December 2018 , 03:19:06 GMT +1® “Signs and symbols rule the world, not words nor laws.”
Spat / Back

911 Blueprint for truth


related : http://www.gabix.letnet.sk/?rowID=169UDPATED 11.9.2012 : broken link

Richard Gage je členom Amerického inštitútu architektov. Pracuje ako architekt viac ako 20 rokov. Počas svojej kariéry navrhol veľa budov s oceľovou konštrukciou. O kolapsy budov WTC z 9 / 11 sa začal zaujímať po tom, čo počul v rádiu hovoriť o tejto téme Davida Ray Griffina. To odštartovalo jeho osobné aj profesionálne hľadanie pravdy o 11. septembra. Tiež založil organizáciu Architekti a stavebný inžinieri za pravdu o 11. septembri, ktorá zastrešuje architektov, statikov a stavebných profesionálov volajúcich po novom vyšetrovaní udalostí z 11. septembra. "Budem vám prezentovať jasné dôkazy o tom, že 3 budovy komplexu WTC, ona ikonická dvojičky rovnako ako budova WTC č.7, nespadla vďaka požiaru, ako nám to povedala naša vláda, ale vďaka riadenej demolácii pomocou výbušnín", hovorí Richard Gage v úvode svojej prednášky."


Richard Gage najprv odôvodňuje potrebu nového vyšetrovania udalostí 9/11 nielen závažné dôkazy, ale aj veľkú pochybnosti verejnosti o oficiálnej verzii udalostí 9/11.


Dokument je záznamom prednášky, ktorá s veľkou dôslednosťou, profesionálne precíznosťou a náväznosťou dôkazov bez logických přesmyčiek z rôznych smerov upozorňuje - nie práve populárnou formou - na skutočnosti, ktoré jasne ukazujú iné vysvetlenie, ktoré je prinajmenšom rovnako logické, ako oficiálna verzia.
Do databázy pridal : gabiX dňa 11.01.2010 o 13:40:48. RowID 95