Gabriel Kozsar

Link menu - dev purpose
10. December 2018 , 03:23:43 GMT +1® “Signs and symbols rule the world, not words nor laws.”
Spat / Back

Invisible Empire


Invisible Empire [Neviditeľná ríša]

Dokument dáva posledný klinec do rakvy akýchkoľvek pochybností o tom, že svetová elita zriaďuje svetovú diktátorskú vládu.

Powerful New Documentary Invisible Empire Arrives Today    160310top3

Paul Joseph Watson - Prison Planet.com

Dnešným dňom sa predtuchy stavajú realitou. Nový dokumentárny film Neviditeľná ríša: Nový svetový poriadok definovaný dáva posledný klinec do rakvy akýchkoľvek pochybností, diktátorská elita otvorene zriaďuje autoritársky systém svetovej vlády navrhnutý tak, aby koncentrovala moc a rozdrvila slobodu a životnú úroveň strednej triedy.

Infowars tím obetoval, potiac krv a slzy, 18 mesiacov do filmu, ktorý predstavuje výzvu pre 'info-bojovníkov' na celom svete, aby tento nástroj použili ako prostriedok na odpojenie o ďalšie milióny viac myslí od matrixu.

Dopad ktorý tento film dosiahne, je výlučne vo vašich rukách. Diváci reagujú rovnakým spôsobom ako pri dokumente Loose Change, Podraz menom Obama a Endgame, ktoré dosiahli veľký úspech, a následne prebudili milióny ľudí, ktorí urobili prvé kroky v odolávaní tyranie NWO.

Tvorca filmu Jason Bermas zhromaždil vskutku monumentálne množstvo archívnych videí a dokumentov k tomu, aby preukázal úplne zastarané tvrdenia, že program dnešnej vládnucej elity nie je otvoreným ťahom smerom k celosvetovej totalitnej vlády, ktorý bude prebiehať na úkor ľudí v mene drobnej vládnucej triedy, ktorá sedí na vrchole pyramídy.

Neviditeľná ríša je "úplne sprisahanie a žiadna teória" - preukazujúc mimo akúkoľvek pochybnosť, ako elita otvorene spikla, aby zákerne vládla svetu prostredníctvom motorov Rady pre zahraničné vzťahy, Organizácie Spojených národov, Trilaterálnej Komisie, a skupiny Bilderberg, ktoré sa zrodily z historických skupín Okrúhleho stola , ktorý bol zriadený Cecil-om Rhodes-om.

Neviditeľná ríša je viac než len film - je vyvrcholením rokov výskumu Jason-a Bermas-a o vnútornom fungovaní a najviac odhaľujúcich verejných vyhláseniach NWO od najdôveryhodnejších sluhov tejto temnej vízie. Neviditeľná ríša predstavuje programu dlhodobej svetovej kontroly, rovnako ako 'Fabled Enemies' a 'Loose Change - Final Cut', ktoré navždy odstránili priečelia oficiálnej verzie 9/11 a odhalili temnú pravdu, ktorá leží za nimi.

Voľný preklad : Gabriel Kozsár , 8.máj.2010

Zdroj : PrisonPlanet.com


Invisible Empire - celý film

UPDATE : 23.6.2010

Full movie: EN http://uloz.to/4566064/invisible-empire-new-world-order-defined.avi | torrent(TPB)

English subtitles 1CD .srt

English subtitles 2CD .srt for release Invisible.Empire.A.New.World.Order.Defined.2010.DOCU.DVDRiP.XViD-MisFitZ

Open subtitles search

UPDATE : 3.7.2010

Invisible Empire: A New World Order Defined - CZ
Do databázy pridal : gabiX dňa 08.05.2010 o 21:49:04. RowID 113